Web copywriting

Web copywriting

Copywriting – Marketing ve slovech

Potřebujete zvýšit návštěvnost vašich stránek a podpořit prodej? Zajistíme marketing pomocí profesionálních textů zkušeného copywritera. Naše reklamní texty jsou optimalizované pro internetové vyhledávače (SEO) a vždy cílíme na požadovanou skupinu návštěvníků. Textování webů dopřáváme takový obsah, který vydělává a buduje image. Nevíte, zač vlastně zaplatíte? Zbytečné obavy, u nás se texty ladí až do vaší naprosté spokojenosti a do nejmenších detailů. Nechte naše slova, ať vám vydělávají a sami uvidíte, jak rychle se dostaví kýžený efekt zvýšení návštěvnosti a prodeje na vašich stránkách.

Proč mít svého dobrého copywritera?

Profesionální prezentace
Zvýšení návštěvnosti a prodeje
Vlastní styl
Osobitý a kvalitní obsah
Vždy perfektní PR články
Profilování do sociálních médií
Užitečné prodejní texty a slogany
Pravidelné aktualizace obsahu
Tvorba a správa e-nástěnek
Textování newsletterů

Co umí dobrý text?

Získá zájem čtenáře o váš web
Pracuje nepřetržitě a zdarma
Buduje image a vydělává peníze
Poskytuje informace a současně prodává

Stylové a nápadité články zaujmou každého návštěvníka Vašeho webu a tím se notabene zvýší i poptávka po tom, co nabízíte, potažmo toho samozřejmě více prodáte.
Náš copywrighter má již bohaté zkušenosti s textováním webů s širokým obzorem témat a oborů. Příkladem mohou být texty pro web profesionálního fotografa, fotoateliér, rally team, mezinárodní firemní registr, IT společnost, literární portál a jiné.

Zavolejte nebo napište, řekněte nám o svém projektu a my vám připravíme perfektní texty s originálním obsahem. Tak to chodí v Ardales. Však uvidíte.

Share This